Ahoj Ahoj Ahoj

15. srpna 2017 v 21:57 | Sárča |  All about blog
Je zvláštní pocit po více jak roce dostat fakt jakože chuť vzít noťas, znovu se sem přihlásit a naťukat něco, co by si třeba i někdo mohl přečíst:) A teď tu sedím a přesně tohle dělám..
Mnohokrát jsem za ten rok cítila jakousi povinnost něco napsat, jenže nechuť převládala. Stále jsem navštěvovala mé oblíbené blogy, i se občas přihlásila na ten svůj, sem tam třeba alespoň upravila vzhled..ale jinak jaksi nebyla síla. Nejspíš není ani teď, nevěřím si natolik, abych mohla říct, že odteď to bude jinak..nejspíš nebude.. Jdu do maturitního ročníku a bojím se, že nebudu mít čas na své blízké, na sebe, natož na blog.. Je to ironické, protože právě psaní mi dost pomáhalo/pomáhá, jen se k tomu odhodlat:/ jsem strašná:/ Ale zas si věřím natolik, že alespoň příležitostně bych něco vydat mohla:) Rozhodně by to mohlo být častěji, než 1 do roka..:D A to právě proto, že mi na tom tady až moc záleží a nechci, aby to jen tak propadlo v niveč:)
Za ten rok se toho událo tolik, no jéjé, už jen proto, abych vám to vše povyprávěla, tu musím zůstat a psát dál:D
Taaakže, ještě dnes se chystám rozepsat jeden tag, abych se vám trošku připomněla a časem se snad můžete těšit i na Something Like a Diary:D
Vaše zahanbená Sárča, která se moc stydí:(<3
Když se nad tím zamyslím..Ironický, že poslední článek, který jsem před tím rokem přidala zněl, že se vracím.. Snad už to tentokrát bude o něco více pravdivější:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama