Co mi rok 2015 přinesl + 1. Výročí Blogu

3. ledna 2016 v 17:06 | Sárča |  Something like a diary
Rok se s rokem sešel a já přesně před rokem (a 2 dny) seděla před v obýváku, noťas položený na klíně a vyplňovala údaje potřebné k založení blogu:)
Psal se 1. leden roku 2015 a já plná energie a nápadů začala s kapkou vzrušení a očekávání ťukat první písmena do textového pole článku. Ještě téhož večera jsem článek pojmenovala příhodným názvem "New Year, New Start.." a článek vydala. Sevřelo se mi hrdlo když jsem si po chvíli všimla, že článek se dočkal prvního komentáře. Někdo mi obětoval pár minut a přečetl celý článek až do konce. Nakoplo mě to a já pokračovala dál...
..A i díky tomu teď s tímhle blogem oslavuji krásný 1 rok fungování..! :)

Za loňský rok se toho stalo tolik..Potkalo mě tolik zklamání, tolik šťastných chvil, tolik slz, tolik smíchu.. Ale celkově bych rok 2015 ohodnotila velmi kladně. Když ho porovnám s rokem nyní již předminulým, byl rok 2015 procházka růžovým sadem..nebo snad zahradou? (haha, pokus o vtip)
Vrátím se k názvu článku: Takže co že mi to ten rok 2015 přinesl?
1)Tenhle blog
-Díky němu jsem se seznámila s několika úžasnýma lidičkama:) Mohla jsem sem napsat veškeré své pocity aniž bych měla pocit, že mě někdo soudí.. Blog tu ten celý rok pro mě (i pro vás) byl, ať už ve chvílích dobrých nebo těch špatných..A snad tu ještě dlouho bude..:) Byla jsem tu, i když žádné články nevycházely..Jen nebyla síla cokoliv napsat a vydat..To už jsem však snad zlomila..:)
Blog se za tu dobu změnil, změnil se i můj úhel pohledu na mnoho věcí. Přesto doufám, že vás stále baví tak, jako mě..:)

2)Přítel
Ti, co tu se mnou byli již od začátku si možná vybavují, že jsem byla zklamaná chováním jednoho kluka..Měli jsme se rádi, ale něco nám v tom vztahu bránilo..Nikdy jsme spolu ofiko chodit nezačali..A já měla problém se pohnout z místa..I když jsem si myslela, že už je to za mnou..Nebylo..
S tím mi však pomohl můj současný přítel, se kterým jsme v prosinci oslavili společný půl rok:) Prostě uvědomila jsem si, že zatímco mě, říkejme mu třeba H., využíval, on mě pozoroval z povzdálí. Začali jsme se spolu bavit, psát si..No a pak jsme se na jedné oslavě dali dohromady..☺ A i když nám to dost lidí nepřálo, i když se pak H. snažil dostat zpátky do hry..Já jsem šťastná s tím mým pakem..☺
-přemýšlela jsem, jestli sem dát naší fotku, ale nakonec spíš ne:)

3)Noví přátelé
Ať už jsou to lidi, se kterýma jsem se seznámila na táborech, nebo na koupáku, v tanečních nebo někde úplně jinde..Za loňský rok jsem potkala hned několik super lidiček, za což jsem moc ráda:)
Dříve jsem měla strašný problém bavit se s lidma, navazovat nové kontakty..Ne že by se ze mě teda stal bůh ví jaký extrovert, ale pár nových lidiček jsem si k tělu přeci jen pustila:) A nelituji toho:) Naopak, pomalu se přesvědčuji, komu doopravdy můžu věřit a s kým se naopak jen nezávazně bavit..:)
A samozřejmě taky jsem ráda za lidi, co jsem poznala tady na blogu:)
4)101 cílů za 1001 dnů
Koncem března jsem se dala do plnění této challenge, kde hlavní pointou je zadat si 101 (já mám 102, vždy se musím lišit) úkolů/cílů, které si máte během následujících 1001 dní splnit:) Myslím, že na to jdu docela dobře a několik věcí jsem již úspěšně splnila:) Jsem se sebou poměrně spokojena:) A zároveň mě těší, že jsem pár z vás k této challengi také nakopla:)

5)Hranice 5 000 návštěv
...Úspěšně překonána!! Což bych nedokázala nebýt vás, moc vám děkuji:) Těší mě, že za uplynulý rok vás zde bylo nějakých 5060!!! Děkuji, děkuji moc :*

6)Anglie
Možná někteří víte, že jedna z mých největších lásek je Anglie..Prostě nevím proč, ale strašně mě to do ní táhne..A v prosinci jsme měli s mojí třídou a pár dalšími lidmi možnost vyrazit na jeden celý týden na tento ostrov:D Ani nemusím říkat, jak to bylo kouzelné, obzvlášť když jsem tam měla většinu svých kámošů a přítele..Navíc vždy jsem chtěla do Anglie, do Londýna před Vánocemi.. Když toto přidáte a smícháte dohromady..= SPLNĚNÝ SEN!
-le 0° poledník :3

Co mi naopak loňský rok vzal?
1)Kamarádi také odcházejí..
Jak přátelé přícházejí, také odcházejí..známá a pravdivá věc. V průběhu roku byly chvíle, kdy jsem podporu blízkých potřebovala a bolelo mě, když se ti lidé, na které jsem spoléhala, začínali otáčet zády.. Přijde mi smutné, že některým stačila záminka, že jsem si našla kluka a oni ne..Jop, i to mi bylo řečeno.. #truefriends
Ale zase vím, kdo zůstal..a těch si vážím neskutečně..Jen je trošku ironie, že většina z nich jsou kluci..no jo, vždycky jsem si líp rozumněla s nima než s holkama..:)

2)Problémy se zvířátkama
Naše rybky sežraly všechny (3) akvarijní šneky..RIP
Pak se přišlo na to, že babiččin pejsem je moc nemocný..aby toho nebylo málo, tak jejich pejska koncem roku potrhali nějací dva jiní psi..můžeme děkovat, že to přežila..
Můj pejsek má neustále nějaké problémy s trávením, se zády, s očima...
A jedna z mých kočiček si neustále vytrhává srst..prý nějaká alergie, ale nikdo neví na co...

3)Škola
To je samo o sobě dost..obzvlášť když se tam zítra všichni vracíme.. Každopádně ve škole nějak přežívám, známky taky v rámci možností jdou (honem zaklepat na zuby)..Jen ta matika mě zlobí..Ať se snažím sebevíc, jsem ráda za 3..Doufám, že 3 s úlevou přistane i na mém lednovém vysvědčení!!..(jinak samé 1 a 2..řekněte mi, co dělám s tou matikou špatně..!!) :(

Rok 2015 mi ukázal, jak být šťastná..že v některých situacích není špatné myslet nejdřív na sebe a až pak na ty druhé.. Že je skvělé radovat se i z těch nejmenších drobností -když svítí sluníčko, když se na vás někdo usměje, když na vás někdo myslí.. Že nemá cenu se trápit věcmi, které nejdou změnit.. Že věci se mají přijmout tak, jak jsou.. Protože všechno se děje z nějakého důvodu, nic se neděje jen tak náhodně..:)

Víte, že předsevzetí si nedávám..Stejně je většina lidí nedodrží, já bych nebyla jiná..Ale mám pro sebe pár úkolů, kterých se chci držet:
♦Chci být šťastná
♦Chci, aby můj život zářil jako ohňostroj
♦Chci se usmívat a radovat ze sebemenší maličkosti
♦Smířit se s věcmi tak, jak jsou
♦Uvědomit si, že nikomu nic nedlužím a nikdo nedluží nic mně
♦Dělat něco nejen pro své tělo, ale také pro svou duši


Vám všem, kteří jste došli až sem bych chtěla popřát krásný a úspěšný rok 2016. Ať se vám daří vše, co si přejete. Hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody, úspěchů.. Ať jste šťastní a ať si za rok zas můžete přečíst nějaké inteligentní shrnutí předešlého, totiž momentálně současného roku! :D :)
-S láskou Sárča xoxo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Anne *Anne | Web | 3. ledna 2016 v 18:03 | Reagovat

Super článek ! :) Přeju hodně štěstí se zvířátky a se vším, čeho se chceš držet. Bod že nikdo nic nedluží tobě a ty též nikomu nic nedlužíš mě zaujal tím, jak moc je vlastně pravdivý :)

2 Lena Lena | Web | 5. ledna 2016 v 9:40 | Reagovat

AJ ja ti prajem krásny šťastný Nový rok aj keď trochu oneskorene. :-)

Napísala si to naozaj krásne, no hold v každom roku sa nájdu nejaké tie pozitíva a negatíva.

Som rada, že sa ti s blogom tak darí za tento rok si to dosiahla ku krásnej návštevnosti. :-)

Čo sa týka tých priateľov tak to máme úplne rovnako akurát mám pocit, že sa mi za ten rok okruh priateľov zmenšil ale zasa mi ostali ibá tí ktorým môžem 100 percentne dôverovať a zdôveriť sa zo všetkým. :-)

3 Luciferka Luciferka | Web | 5. ledna 2016 v 20:18 | Reagovat

Taky ti přeju jenom to nejlepší!:) My se školou taky možná pojedeme do Anglie, takže se moc těším (ikdyž ani nevím, jestli mi to rodiče dovolí o.O). Btw. jaký to bylo stát na 0° poledníku?:D Ten pocit, když stojíš ''uprostřed'' něčeho velkého... :)
Vážně pěkný článek! :)

4 Andey Andey | Web | 6. ledna 2016 v 20:25 | Reagovat

Šťastný nový rok (trochu pozdě, ale nevadí) :) Doufám, že budeš dál blogovat. Tvůj blog čtu strašně ráda. :) Je skvělé, že jsi poznala nové lidi a ti kteří odejdou z tich si nic neděl. Ti, kterým na tobě záleží, tak neodejdou. :) Anglie! Já chci taky. To je tak těžké mě dostat do Anglie? Muselo to být super a ještě před Vánoci. :) S těmi domácími mazlíčky mě to mrzí. Snad to bude všechno v pohodě.

5 Ellí Ellí | Web | 8. ledna 2016 v 17:11 | Reagovat

V každém roce se stane něco dobrého a naopak i něco špatného, tak to zkrátka je. Tobě přeji aby těch dobrých věcí bylo teď v novém roce 2016 co možná nejvíce :).

6 Sárča Sárča | Web | 8. ledna 2016 v 17:17 | Reagovat

Děkuji:) Tohle heslo mám od J. Duška a neskutečně mě fascinovalo, protože je tak jednoduché a zároveň pravdivé..:)
[2]:: Děkuji moc:) Také jsem o nějaké přátele přišla a stále to bolí, když jdeš po ulici, potkáš člověka, který toho o tobě věděl tolik..a najednou se sotva pozdravíte..svět už je holt takový..:/
[3]:: Děkuji:)
Tak to moc držím palce, Anglie je úžasná země, neskutečně jsem si ji zamilovala! <3 :)
Takový zvláštní:) Prostě čára (:D) a když přes ní rozkročíš nohy, jsi na V i na Z současně, což je nemálo drsný :D :)
[4]:: Moc děkuji, to potěší! :* :))
Přesně tak:) Jen to bylo trochu zklamání, ale to už tak prostě bývá:) Neboj, ono se to povede a taky se tam brzo podíváš!! :))

[5]: Naprosto souhlasím, nemůže být vždy všechno dobré..:) A moc děkuji, tobě také :)

7 Ooomarie Ooomarie | Web | 10. ledna 2016 v 17:18 | Reagovat

Skvělý rok, každý máme někdy pozitivní i negativní věci v tom roce, ale i tak si myslím, že tvůj byl víceméně dobrý..:)
Gatuluju k jednomu roku, je to skvělé, hodně štěstí do dalších let :))

8 Catie* Catie* | Web | 25. ledna 2016 v 23:05 | Reagovat

Tak to všechno nejlepší blogu! :D :)
No, každý rok má své klady i zápory :) :D Můj byl protentokrát trochu vyrovnaně v kladech i záporech, nicméně, jo, asi měl nějak o trochu víc lepšího :)) :D
S tím blogem to mám podobně, když bych o tom měla něco takto napsat :D No, je dobře, že to tak máš a blog máš ráda :)
K té lásce, je dobře, že už si konečně happy, a snad ti to s ním vydrží, co nejdýl :) :D Btw. taky tak podobně, celý prvák jsem prošla v hlavě s jedním klukem, který se mnou ani chodit nechtěl, ale zároveň nikdy mě přímo neposílal do háje a tak akorát mě využíval no :/ :) Ale naštěstí se taky objevil někdo, kdo o mě jeví konečně opravdový zájem a jsem s ním happy :) :D Tak snad nám to oběma s nima vydrží co nejdýl no :D :)
A s těmi přáteli, tak to je super, že se to takto zlepšilo a tak :) :)
Joj, je to super challenge, já ji teda nedělám, ale co ji vidím u tebe, tak je fajn :) A je fajn, že si takto plníš aspoň pár cílů-snů :) Tak snad se ti jich povede co nejvíc, nejlépe všechny že :) :D
A tak to je super návštěvnost, gratuluju! :) .)
Ou, další splněný sen, tak to je super... :) Je fajn že sis to splnila a užila tam :)
Uh, no, bohužel to tak je, přátelé i odcházejí :/ Ale zas přišli noví. Tak se to tak trochu vyrovnává no. Ale bereš to celkem dobře v míře možností, tak aspoň, že tak :) :) Btw. to já zas ne, mám jen dva klučičí kamarády, i když, já se celkově moc s kluky nikdy neseznamovala až tak, tak možná to bude tím :D :)
Ou a tak to je smutný s těmi zvířátky :/ Tak snad se to, nejlépe u všech, spraví :/ :)
Heh tak to máš dobrý vysvědení :D Já na tý mý střední mám v druháku jedničky, dvojky i trojky a dokonce dvě čtverky-a to z jednoho odborného předmětu a z matiky :D Jo, matika je děs, zcela ti rozumím :D :)
Ta první zvýrazněná věta...jo, pravda :) Přesně tak :) I když, toto "Protože všechno se děje z nějakého důvodu, nic se neděje jen tak náhodně..:)", no nevím, tady s tím bych si zas tolik jistá nebyla :) :D Ale zas, kdo ví :) :D
A ty předsevzetí, krásné :) Takové rozumné a dost užitečné :)) Super, tak snad se ti povede je splnit a dodržet :) :D
A jinak děkuju :)) Snad :) :D

9 Allex Allex | E-mail | Web | 27. ledna 2016 v 19:30 | Reagovat

Wow, to je super! A ty body na konci...! Ty musím taky dodržovat! Díky :))

10 Marka Marka | Web | 29. ledna 2016 v 11:39 | Reagovat

:) to je krásný :) máš krásné vzpomínky, ale i špatné, no přeji ti, abys byla šťastná :) :3 máš moc hezký blog a já doufám, že ani po tom roce tě to nepřestane bavit :)
moc děkuji za komentář
já chytám druhý dech skoro pořád :) protože mám lidi, kteří mi pomohou, i když to někdy vypadá beznadějně :)

11 Ilča Ilča | Web | 23. února 2016 v 13:49 | Reagovat

Úplně super článek a určitě bych byla ráda, kdybys tu i pro nás napsala své motivace, abysme se jako čtenářky taky mohli zapojit a zkusit i tvoje výzvy(ať už splněné) nebo teprv do budoucna čekající na splnění(já se ráda takto hecuju) :D a ráda si něco plním

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama