Šťastné svátky všem pozůstalým čtenářům..+Christmas tag & Affs

20. prosince 2015 v 18:45 | Sárča |  TAGY
Má cenu se omlouvat? Nejspíš ne..Tenhle blog byl tak dlouho neaktivní z toho důvodu, že jsem nevěděla o čem psát a času také nebylo na rozdávání.. Proto jsem usoudila, že bude lepší si od blogování chvíli odpočinout, než sem psát nějaké bláboly..
A čím jiným začít, než tématickým Christmas tagem:) Vánoce jsou za dveřmi, tak proč si tuto krásnou atmosféru nenavodit i zde..:)
Jen bych ráda podotkla, že pod otázkami, na konci článku, bude uvedeno oznámení pro mé (možná už i bývalé) Affs, tak tam prosím když tak mrkněte:)

Jaký byl nejhorší dárek, jaký jsi pod stromečkem našla?
Bude to znít jako klišé, ale nemám žádný takový dárek..Jasně, byly chvíle, kdy jsem očekávala třeba něco jiného a přišlo momentální zklamání, ale nakonec jsem měla radost, protože přeci jen ten člověk si dal práci s tím něco pro mě vybrat..:) Takže v podstatě jsem za všechny dárky šťastná. Že jsem vůbec někomu stála za to, aby si lámal hlavu s tím, co by se mi tak mohlo líbit/se hodit:)
Jaká je tvá představa ideálně strávených Vánoc?
Uh, to je těžký.. Vždycky jsem chtěla do vánočního Londýna a NY! Vánoční Londýn se mi splnil dva týdny zpátky a ta atmosféra je wau..:) Ale ráda bych je zkusila slavit třeba i někde v teplíčku, u moře..myslím, že by to mohl být víc než zajímavý zážitek..:) Tak třeba jednou..! :)
Kdy ses dozvěděla, že dárky nenosí Ježíšek?
Počkat, cože..? On, on...ON neexistuje? :O
Ale ne, mnoha z vás se to určitě dozvěděla od kamarádů či starších sourozenců..Víte jak já? Byla jsem po škole ve družině, mohla to být tak druhá třída... Bylo pár dní před Vánocema a ve družině jsme zrovna připravovali nějaké vánoční ozdoby..no, znáte to..:) Řekla jsem něco v tom smyslu, že se těším, co za dárky mi Ježíšek přinese.. Ten šok přišel v okamžiku, kdy se mě VYCHOVATELKA zeptala, jestli jsem vážně tak dětinská, že stále věřím na Ježíška, že dárky kupují RODIČE...!!! Nemusím říkat, jak jsem byla smutná a jak naopak moji rodiče naštvaní, jakým způsobem a hlavně od koho jsem se to dozvěděla.. Sama teďka vidím, jak se před menšími členy rodiny musí dávat pozor, aby se náhodou někdo neprokecl..to samé bylo i za mě... a pokazila to...družinářka..:/ #sadlife
Který dárek jsi jako malá považovala za nejlepší?
To je strašně těžký říct, bylo toho tolik..Koloběžka, na které jsem si hrála na Hurvínka..:D Či třeba kreslící tabule, mobil, foťák, knížky..Ale doteď si vybavuji, že jsem dostala levandulový lak na nehty (mohlo mi být nějakých 6/7; průhledná barva, vůně po levandulích:D) a panenka Chou Chou "ŠuŠu" :D Bylo to období, kdy frčely tyto chytré panenky, které se chovaly jako živá mimča :D Brala jsem to tehdy strašně vážně, vozila jsem jí v kočárku, přebalovala jsem jí, krmila, brala si jí s sebou do postele, když nemohla spát..:D Mamka mi vyprávěla, že jsem jednou s ní a se ségrou seděla v pokoji a mojí "ŠuŠu" uspávala, což se mi po nějaké době i podařilo..Mamka si mezitím se ségrou povídala.. Jenže já jsem je najednou prý napomenula, ať ztlumí hlas, nebo ji vzbudí..A ony opravdu začaly šeptat..:'D A po chvíli ségra: "Mami, proč šeptáme?" Mamka: "Já nevím.." :'D
Staré dobré časy..☺
Kdy sháníš dárky?
Většinou mám už koncem listopadu téměř nakoupeno a v prosinci dokupuju poslední drobnůstky..:) Letos jsem to úpe vypustila (taneční, Anglie, škola, byla jsem nemocná..) a do Vánoc zbývají 4 dny a já nemám skoro nic..Zítra jedu do většího města, tak se modlím, že něco seženu..:)! A stydím se, moc se stydím, že jsem to nechala dojít tak daleko..už nikdy víc..!
Nejoblíbenější vánoční film?
Rozhodně LÁSKA NEBESKÁ (Love Actually)!!! Bože, jak já ten film miluju..! Letos jsem ho viděla už 2x a min jednou ještě plánuji..:D Mě nepřestane bavit snad nikdy, i když přítele jsem nedávno pobavila, když jsem mu citovala, co postavy řeknou a trefila jsem se..:D
-Všechny známe, že..;)
Nejoblíbenější pohádka?
Jaj, to je fakt těžký..Dost jsem si oblíbila pohádku "Tři bratři", protože si v ní každý něco najde, ať už děti nebo dospělí..:) Ale jako malá jsem ujížděla na Princ a Večernice, Jezerní královně, samozřejmě Popelce.. Ježiš, toho je tolik a na tolik jsem zapomněla..:/ :D Na co si teď narychlo ještě vzpomenu - S čerty nejsou žerty, Tajemství staré bambitky, Zlatovláska, Šíleně smutná princezna, Peklo s princeznou... Vážně jich je strašně moc a i když je mi 17, každý rok se neskutečně těším, až si 24. sednu s cukrovím k telce a budu koukat až do večera na pohádky..:D
A taková nevánoční - MIMONI...:D :3
Nejoblíbenější vánoční písnička?
"Christmas is all around"
Dále je to např. Mistletoe, All I Want For Christmas, Last Christmas, Barneyho koledy..:D Podle nálady :3

Dárky dávat nebo dostávat?
Tak jasně, kdo by rád nedostával dárky, že? :D Ale stejně tak ráda ty dárky pro své blízké vybírám a jsem strašně ráda, když se výběrem trefím a dotyčnému udělám radost:)
Máte zažitý nějaký typický vánoční zvyk?
Tak každý rok krájíme jablíčka, pravidelně každou adventní neděli zapálíme příslušný počet svíček, s taťkou zdobím stromeček a s mamkou připravuji bramborový salát..společně pak všichni dekorujeme dům a 24. si všichni sedneme k televizi a koukáme na naše oblíbené pohádky..:)

Jaké je pro tebe typické vánoční jídlo?
Maminčin bramborový salát :3 Bože, naprosto ho zbožňuju :D Ale jinak u nás najdete Panettone, cukroví, vánočku, sušené ovoce.. A na štědrovečerní večeři kromě salátku řízky, klobásy, na mamku čeká kapr.. Máme se dobře :3
Jak trávíš letošní Silvestr?
Tak zatím každý jsem trávila se svou rodinou, o půnoci jsme si všichni slavnostně připili, s taťkou odpálili ohňostroj, zapálili si prskavky a v jednu hodinu našeho času se dívali na příchod Nového roku v Londýně:) No a letos..Mám v plánu slavit s partou kamarádů a přítelem u jednoho kámoše doma:) Mělo by nás tam být asi 7, takže to sice bude takové komorní, ale už se na to moc těším:) Tak snad to výjde..! :)
.................................................................................................
INFO PRO možné AFFS
Uvědomuji si, že jsem hodně dlouhou dobu nebyla aktivní a proto mě možná někteří z Vás ze svých řad Affs vyřadili a chci říct, že to naprosto chápu:)
Ráda bych vám zaručila, že už na tomto blogu budu aktivnější a snad i můžu říct, že 3 měsíce už na článek čekat nebudete muset..ale..Nějakou pravidelnost vám taky nebudu schopna slíbit..
Táááákže...
Budu ráda, pokud v článku, který jsem přidala malou chvilku před tímto, se znovu zapíšete:) Doufám, že to budeme mít šanci to spolu zkusit ještě jednou..:)
Tento nábor se také týka i případných nových zájemců, se kterými tento blog ještě spřátelený nebyl!
....................................................................................................
Máte-li jakoukoliv otázku, budu ráda, pokud se objeví na mém ASKU, který bych ráda znovu uvedla do provozu :D :) Mrzí mě, že tak stojí:) Takže šup tam s čímkoliv..:D
Toť by bylo nejspíš pro tento článek vše! :) Do konce roku se vám určitě ještě ozvu a budu doufat, že se vás do náboru zapíše co nejvíce:)
Všem čtenářům přeji příjemně strávené svátky, mnoho dárků pod stromečkem a spoustu chvil pohody s lidmi, které máte rádi!! :)
-Vaše Sárča <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciferka Luciferka | Web | 20. prosince 2015 v 19:29 | Reagovat

Super tag! Taky se ho chystám napsat. Ta družinářka by mě dost naštvala, ale já jsem se to naštěstí dozvěděla, když jsem viděla dárky u mamky ve skříni:D
Ještě jednou, jsem moc ráda, že ses vrátila:) A děkuju ti za pochvalu časopisu! Nevím, jestli budu dělat další vydání, protože je to opravdu časově náročné. Ještě uvidím:)

2 *Anne *Anne | Web | 20. prosince 2015 v 20:03 | Reagovat

Sárča se nám vrátila, stejně jako já juhuuuu :) nejsme nějak propojené s tím návratem náhodou ? :D Tag je super, mě dostanou Vánoce v každé zemi, hlavně v Německu, ty jejích dekorace :3 :D Do Affs se určitě zase zapíšu, já si tě ani nevymazala :)

3 Lauralex Lauralex | Web | 20. prosince 2015 v 20:15 | Reagovat

Tři bratři je moc hezká pohádka. :))

4 KKKcenka KKKcenka | Web | 20. prosince 2015 v 20:30 | Reagovat

Na konci listopadu?! Wow! To já bych byla ráda, to mít hotovo na třetí advent :D
Jinak šťastné a veselé!!🎄

5 Catie* Catie* | Web | 20. prosince 2015 v 22:53 | Reagovat

Tag moc super :)
A je fajn že už si zpět a budeš sem přidávat častěji...a úplně vpořádku že sis dala pauzu, blog nemá být povinnost :) :)
Já se určitě do článku před tímto zapíšu :) :D

6 Andey Andey | Web | 21. prosince 2015 v 17:01 | Reagovat

Skvělý tag :)
Moje nejoblíbenější pohádka je pyšná princezna a nikdo mi to nevymluví. :) Já taky s tatím zdobím stromeček a s maminou dělám bramboroví salát. :D

7 Andey Andey | Web | 21. prosince 2015 v 17:02 | Reagovat

[6]: *bramborový salát

8 Lena Lena | Web | 22. prosince 2015 v 17:13 | Reagovat

Som rada, že si sa po dlhom čase na blog vrátila a znova to tu chceš rozbehnúť do starých koľají ;-) Priznám sa, že tvoje články mi už chýbali :-)

...

Inak skvelý tag :) Ja som sa tiež dozvedela v družine,  že darčeky nenosí Ježiško :D Bolo to asi keď som mala 7 rokov a v družine sme sa učili ako sa správne zabaľujú darčeky no a ja som sa rozplakala, že prečo v škole musím baliť darčeky, keď ich Ježiško prinesie zabalené a družinárka na mňa začala kričať, že to nám dávajú pod stromček rodičia a žiadny ježiško. :/ To boli asi moje najsmutnejšie Vianoce :D

9 *Sabush *Sabush | Web | 23. prosince 2015 v 17:43 | Reagovat

Super tag! :) a prajem krásne sviatky .. :)

10 Sandra Sandra | Web | 24. prosince 2015 v 12:27 | Reagovat

super tag!:) znova vidím ďalšie skvelé otázky!:)
prajem ti nádherné Vianoce,aby si si ich poriadne užila a aby si ich strávila v kruhu svojej rodiny a blízkych♥ a hlavne sa poriadne najedz!:D♥

11 Kateřina. Kateřina. | Web | 29. prosince 2015 v 3:41 | Reagovat

Jůů, tak jsi se nakonec vrátila! Také jsem udělala comeback na blog. Ze spřátelených jsem si tě neodstranila a tímto bych tě chtěla požádat o znovu zapsání do oblíbených :-)
Jinak super tag! Konečně se zase něco nového dozvím. Už mi to docela chybělo :-)
Užij si svátky!
Btw. máš moc hezký vánoční vzhled blogu :-)

12 Allex Allex | E-mail | Web | 29. prosince 2015 v 14:56 | Reagovat

Krásný odpovědi. :)
Taky přeji hezké svátky, teď už asi spíš Nový i nový rok ;))

13 KKKcenka KKKcenka | Web | 31. prosince 2015 v 18:35 | Reagovat

Chtěla bych se znovu zapsat :)

14 Jazeskem Jazeskem | E-mail | 28. června 2017 v 22:23 | Reagovat

viagra generico no dogana
http://viagra.withoutdoctorprescriptions.com - viagra without a doctor
  viagra for order
<a href="http://viagra.withoutdoctorprescriptions.com">viagra without a doctor prescription
</a> - viagra middot
generic viagra uk suppliers

15 DominizSpell DominizSpell | E-mail | 1. července 2017 v 3:41 | Reagovat

viagra generics search titles
http://viagra.withoutdoctorprescription.net - viagra without prescription
  buy viagra viagra online
<a href="http://viagra.withoutdoctorprescription.net">viagra without a doctor prescription
</a> - viagra erection vs normal erection
viagra v viagra review

16 Pezeropesy Pezeropesy | E-mail | 29. října 2017 v 21:28 | Reagovat

cialis 10mg or 20mg i forgot my password
http://cialiswalmartusa.org - cialis over counter
  upgrade from cialis
<a href="http://cialiswalmartusa.org">cialis over the counter at walmart
</a> - approval cialis
cialis mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama