Utubering 2015 - pozdě, ale přece

10. srpna 2015 v 12:22 | Sárča |  Something like a diary
Měsíc (a půl) od této události a já konečně píšu článek:) Dříve jsem se k tomu vážně nedostala:/ Alespoň už utichlo takové to šílenství 'po' a já se můžu v klidu vyjádřit:)
Dne 27.6. v Praze v Letňanech proběhla YouTube akce Utubering, které jsem se nakonec také zúčastnila:) Abych byla upřímná, hodně dlouho jsem zvažovala, jestli jet a nebo nejet, ale nakonec jsem byla několika lidmi přesvědčena, koupila jsem si lístek od Martina z kanálu Jmenuju se Martin a už se jen těšila na onu sobotu, která přišla rychleji, než jsem vůbec čekala:)


Na tuhle akci jsme jeli autobusem a jela jsem, už to asi můžu říct, se svým přítelem a naším dobrým kamarádem:) Ještě se k nám přidalo pár kamarádek, ale ty měly za cíl pouze fashion scénu, takže jsem se radši po většinu dne přidala ke klukům:D
Kolem 9. hodiny jsme dorazili na Zličín, kde jsem si po dlouhé době ve Starbucks koupila výborné kafíčko (které mi pak kluci skoro celé vypili) a vydali jsme se směr Letňany. Bylo asi 10, do otevření zbývaly celé 2 hodiny, tak jsme zajeli ještě do obchoďáku, kde jsme se napapkali, já se tam pak sama zatoulala (všichni někam záhadně zmizeli) a asi 10 minut ostatní hledala:/ Ale všechno dobře dopadlo, kámoška mi nakonec mobil zvedla a já se s ostatními šťastně shledala :D
Kolem půl dvanácté jsme se vypravili k místu, kde se všechno mělo odehrát:) A až na tu šílenou frontu to bylo fajn:)
Přesně ve 12 kolem nás projeli všichni youtubeři, všude kolem sebe lili šampaňský a my byli nadšení, že nás konečně začnou pouštět dovnitř... A ono nic..:/ To byla jedna z mála věcí, kterou bych této akci vytkla.. Dle mého bylo na této akci až moc lidí, malých děti a rodičů i s kočárky!!.. Navíc se nakonec lístky prodávaly i na místě, ke všemu za levnější cenu:x Takže do tý půl jedný sebou stačilo seknout hned několik lidí (strašná mačkanice, ve které se nedalo ani pořádně dýchat) a až pak nás ve velké slávě pustili dovnitř.. Takže ta největší challenge celého dne byla úspěšně za námi! :D
Někde tam určitě jsme! :D
Co bych vážně ocenila, byla music stage:) S klukama jsme se nazačátku vypravili právě k ní a hned si stoupli do fronty na Raega..:) Už jednou jsem byla na jeho koncertě, teď jsem před ním stála znovu..:) Podal mi ruku, představili jsme se, on se mi podepsal.. Já mu mezitím poděkovala, protože jednu dobu mi jeho písničky a hlavně jeho inspirativní řeči pomohli a on.. On mě k sobě přimáčknul do vážně pevného objetí!! :)) Ještě jsem se zeptala na fotku, ochotně se usmál a když jsem mačkala spoušť, dal mi pusu na čelo!! :) Všichni na nás koukali s otevřenou pusou a já koukala s otevřenou pusou na ně:D Neskutečnej člověk to je:) Nakonec mi poděkoval, že díky takovým fanouškům, jako jsem já, je tím, kým je:) Aww. Pak si podal ruku s kámošem (který byl mimochodem jediný kluk ve frontě:D -hlavně teda kvůli mně, abych tam nečekala sama), pokecali spolu, vyfotili se a následně jsme se vydali najít ostatní:)
S kluky jsem pak chvíli chodila kolem dokola (ano, vážně to bylo celé do kruhu), až se nakonec sekli v nějaké té hráčské zóně, což mě nebavilo, tak jsem se od nich odtrhla a šla hledat holky:) Jenže..To bych nebyla já, aby se něco nepokazilo..:D Když jsem komukoliv volala, tak to buď nebral, nebo to bylo obsazený, jak všichni zúčastnění na akci volali:D Takže jsem tam skoro hodinu chodila kolem dokola a snažila se najít někoho známého:D..bezúspěšně..:/ (jak tak o tom přemýšlím, měla jsem takový ztrácecí se den:D)
Nakonec kluky asi po hodině napadlo zavolat mi a tak jsem je celá šťastná našla (samozřejmě jsem přišla s kamennou tváří, jakože jsem přesně věděla, co dělám) :D Protože začínalo kapat, šli jsme do stanu, kde byla cedule 'Silent Disco' a musím vám říct, jeden z největších zážitků:D Dali nám všem sluchátka, na kterých jsme si mohli vybrat mezi dvěma právě hrajícíma písničkama a každý si tam jel svoje:D Jen tak jsme tam několik minut seděli či leželi v trávě a užívali si klid:) Super, vážně tenhle nápad oceňuji (y) :)
-
Btw - Mám z tohohle dne hrozně moc fotek, ale musela jsem ostatním slíbit, že je nebudu nikde publikovat :/ Je mi líto.. Slib je slib a navíc se nechci dočkat nějaké pomsty na mou osobu..:/ :D Proto používám volně přístupné fotky:) Děkuji za pochopení:)
-
Pak jsme tam jen tak chodili, kecali a pozorovali známé lidi chodící kolem nás:D (Dušan, Stejk, House MadBros máma..:D)
Trochu víc odbočím, ale když mluvím o Steak House, mrkněte na tohle videjko :D

Najednou jsem asi 5 metrů od nás uviděla Smusu, který byl v obklopení malejch dětí (zrovna jim rozdával podpisy), tak jsem tam kluky odtáhla:) Byl docela rád, nebo to tak aspoň působilo, když tam mě a kluky uviděl, protože jinak kolem něj byli všichni tak do 10let :D Strašně milej kluk, hned mě objal kolem pasu a fotka byla na světě:D
-
Kluci mě následně opět zatáhli do gaming zone.. Chápete, že někdo zaplatil čtyři stovky jen proto, aby si mohl zahrát na Utuberingu, když může sedět v pohodlí domova? :D Ale to se odkláním..:) Já je po nějaké době odtáhla pryč, ale oni se stále jak bumerang chtěli vracet zpátky:D Naštěstí jsem potkala spolužačky a tak jsem se k nim nápadně přidala :D
Holky čekaly na Lucku z Get The Louk, vyfotily se s ní a protože jsme pak neměly co dělat, vydaly jsme se na koncert Johnyho Machette. Nebylo to nakonec vůbec špatný:D Počkaly jsme si na předávání Utubering cen, zatancovaly jsme Utubebring tanec (jen ať nejsem na žádném videu! ty moje pohyby..ty taneční kroky jsem viděla poprvé v životě, ale holky, které ten tanec měly natrénovaný, mě stejně donutily tančit..to prostě nechcete vidět..) :D
Následně jsme se vydaly na Raegův koncert, kde nás našli ostatní (holky i kluci) a po konci koncertu jsme se vydali na finální Slzu:)
-
Čímž se dostávám k další super věci -koncerty:) Když měli Mandrage koncert, rozprostřeli jsme deky v trávě před velkou obrazovkou a užívali si všechny songy:) Bylo vážně skvělý, že tam bylo hned několik odpočinkových míst, kde jste si mohli vydechnout a aspoň chvíli se nemačkat mezi ostatními:)
Výborný koncert měl také Raego (vzal jeden pár na podium a zpíval pro ně písničku, nebo dokonce jedné holčině, kterou opustil přítel, zazpíval písničku Dokonala:) ), Lipo či úplně finální Slza (mimochodem jedni z vítězů Utubering Awards), která skvěle zakončila tento skvělý den velkým ohňostrojem a písničkou Lhůta záruční! :)
Nás už pak akorát čekala cesta domů s rodiči kamaráda a vytoužená postel, neboť nás po celodenním chození a postávání neskutečně bolely nožky:D
Zase..někde tam určo jsme..! :D
----
----
Plusy a mínusy tohoto dne
Začneme několika nedokonalostmi:
-nekonečně dlouhé fronty - nejen před zahájením, ale také v průběhu celé akce.. Hlavním heslem této akce bylo, že to nebude podpisová akce.. Trošku jim to nevyšlo, když na Goga nebo třeba Jirku Krále fanoušci čekali klidně i 4 hodiny, než se k nim dostali.. Moc nechápu, že se jim to chtělo čekat, ale to už je na každém.. Já se za podpisy ani za fotkami (kromě Raega a Smusy) nehnala a taky jsem si tento festival skvěle užila:)
-Neomezený věk a počet návštěvníků - Prostě si myslím, že sedmileté děti na fesťák nepatří:)
+- Záchodky všude, kam se podíváš -Musí se nechat, že ToiToi(ek) tam bylo víc než dost, aleněkteří lidé jsou fakt..čuňata..Ale to není žádná novinka:) Jen mě pobavilo, že uvnitř ToiToi(ek) bylo mini umyvadýlko, kde psali, že voda není vhodná na pití či vaření :) Ano, určitě budu vařit s vodou, která vyteče z té krabice..:D Radši jedeme dál..:)
Ale aby to nevypadalo, že jen házím špínu - zde převažující většina kladů:)
+ silent disco - rozhodně obří + bylo již zméněné silent disco:) Pokud někdy bude možnost, jděte ho vyzkoušet:)
+koncerty -vážně pestrý program organizátoři připravili právě i v music zone, kde se neustále něco dělo:)
+Hned několik odpočinkových zón - ať už lavičky, pohovky, stany nebo obyč travnaté plochy, na které se hodila bunda.. O dostatek prostoru, když jste si potřebovali vydechnout, nebyla nouze:)
+Zpívající Pedro, aneb youtubeři kam se podíváš- youtubeři se svým fanouškům vážně plně věnovali, jak jen jim bylo umožněno:) Všichni si pro návštěvníky připravili nabitý program, kde třeba Pedro zpíval písničku 'Globální oteplování', Selassie zápasil s fanoušky, Smusa předváděl Parkour..Velký palec nahoru (y) :)
-
Tuhle akci jsem si neskutečně užila i přes ne moc příznivé počasí. Kolem páté se strhnl strašný slejvák, kdy velká část lidí odešla, takže když opět vysvitlo sluníčko, atmosféra byla mnohem uvolněnější:))
..A přeci jen, byl to první ročník a dalo se předpokládat, že bude mít pár much:) Věřím, že příští rok se nedokonalosti vychytají:)
Zúčastnili jste se také Utuberingu? Jak se vám tato akce líbila? Popřípadě, plánujete ji navštívit příští rok?:)
...
Jinak nezapomeňte pokládat vaše dotazy do Ask Sárča (ať už se týkají čehokoliv), které bych v následujících dnech? ráda vydala:) Díky! :) Můžete jak do komentářů, tak případně i na můj ASK:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clara Clara | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 17:27 | Reagovat

Na Utuberingu jsem byla a strašně se mi líbil. Úplně nejvíc jsem si užila koncert Johnymo Machetty a Slzy:3
Byla to fajn akce ale naštvalo mě, že už od začátku psali že bude omezená kapacita a nakonec byly vstupenky i na místě.
Něco by do příštího roku měli určitě pozměnit ale bylo to super :3 :)

2 Luciferka Luciferka | Web | 10. srpna 2015 v 19:02 | Reagovat

Na Utubering jsem se nějak nedostala:/
Ale koukám, že bych to příští rok měla zkusit:) Samozřejmě by měli omezit ten věk, protože podle toho, co jsem slyšela... no comment.
Hezky napsaný článek!:)

3 Andey Andey | Web | 11. srpna 2015 v 13:52 | Reagovat

Na Utuberingu jsem nebyla.
Vypadá to, že to tam bylo vážně dobrý. :) Nechápu ty lidi, co čekali 4 hodiny na podpis.
Zajímavý článek :D

4 Andrew Andrew | Web | 11. srpna 2015 v 21:14 | Reagovat

Tak já na Utuberingu nebyl, ale kamarádka tam byla a ta si to hrozně pochvalovala :-)
Určitě to stojí za návštěvu a na příští ročník si možná taky zajedu :-)
Jinak podle toho co jsi napsala to vypadá, že sis to užila a že to byla sranda :-D

5 KKKcenka KKKcenka | Web | 11. srpna 2015 v 21:44 | Reagovat

Nedala bys jednu fotku aspoň na instagram?? Ocenili bychom to :)
Jinak zajímavý článek, já bych na podpisy asi nečekala, i když fotku bych s nějakým youtuberem určitě chtěla :D

6 Lena Lena | Web | 12. srpna 2015 v 9:07 | Reagovat

Tak podľa tohto článku usudzujem, že to musela byť naozaj parádna akcia. Tento rok som sa youtuberingu nemohla zúčastniť, no zvažujem, že budúci rok ak mi do toho nič nepríde tak pôjdem. Muselo to byť úžasné byť obklopený toľkými youtubermi. ;-)

7 Kimmi♡ Kimmi♡ | Web | 12. srpna 2015 v 9:45 | Reagovat

Páni.. muselo to být opravdu úžasný, s těma frontama a bláznivýma rodičema je to hrozný.. naposledy, co jsem byla na fesťáku to bylo něco podobnýho. Opravdu mě mrzí, že jsem letos nemohla.. jsem ráda, že sis to užila :) Doufám, že se tam příští rok podívám.. Plánuješ jet na UTubering znovu? :)

8 Catie* Catie* | Web | 13. srpna 2015 v 18:17 | Reagovat

Taky sem přemýšlela, že na tu akcičku půjdu, ale bohužel mi nevycházel datum :/ :)
Musela sis to tam fakt užít, podle toho co píšeš to byla zábava :)) Což je fakt super :) :D

PS: Psala si mi na mou žádost o Affs, jestli mám stále zájem :) Jo mám, a už tě mám i zapsanou...tak si mě můžeš taky zapsat :) :D :)

9 Baruš Baruš | Web | 14. srpna 2015 v 0:30 | Reagovat

Starbucks,bože,tolik bych si dala ^^ :D
Toho Raega! to musel být úžasný pocit. já jsem na něm nikdy nijak extra neujížděla, neměla jsem ho vyloženě jako ty,jako kotvu nebo pomoc,ale vím, že je to super člověk, Borec a že takových lidí je málo,děkuju za tyhle lidi jako je Raego:)
dvakrát se takhle ztratit.. no ty máš docela pech a ještě takhle na akci, já bych se mezi těma lidma asi pochcala z toho :D :D :D tyjo to Silent Disco zní opravdu dobře,sice si nejsem uplně jistá jestli jsem to pochopila ale zní to fakt suprově:)
ježíš to video :DDDDDDDDDDDD
taky si myslím, že parchanti na festák nepatří :)
jinak ano,stále mám zájem, tak si mě prosím zapiš, snad nepíšu moc pozdě, ted jsem dlouho na blogu nebyla a vždy když jsem se k tomu dostala tak jsem třeba v půlce musela odejít :D

10 Bethany Bethany | Web | 18. listopadu 2015 v 17:33 | Reagovat

To bylo fakt "nečekané", že Slza vyhrála v kategorii skupina. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama