Červenec 2015

Pozastavení od 17.7. do 26.7. 2015

17. července 2015 v 10:34 | Sárča |  All about blog
Zdravím ještě z pohodlí mého domova:)
Můžu říct, že na to, že za nějakých cca 5 hodin odjíždím směr Praha, kde už na mě bude 'čekat' autobus směr Chorvastko. Včera mě přepadla taková menší krizička, kdy jsem si říkala, proč že tam vlastně chci jet.. Nejistota z neznáma tam pořád je, ale pomalinku začínám se už i těšit (už bylo načase, když za chvíli jedu:D ). A to mě ještě čeká balení a ještě jdu na chvilku ven:) No jo, nechat vše na poslední chvíli = já :D
Nebo takhle, když jsem to objednávala, byla jsem strašně nadšená, že se podívám k moři a načerpám ze sluníčka potřebnou energii, která mi už chyběla.. Jenže za ty 2 měsíce od objednání se toho stalo tolik, ani nevím, kde bych měla začít..
Přestanu slibovat a jen co se vrátím (asi ne hned 26, to budu obíhat kamarády a rodinu, že jsem se vrátila:D) se můžete těšit na 2 články.. Utubering (omlouvám se, že to slibuju tak dlouho, ale já se k počítači za celé prázky téměř nedostala) a na Something like a diary, neboť poslední SLAD vyšel asi 2 měsíce zpátky a za tu dobu se toho stalo vážně dost..:)
Takže..
Přednastavený článek na dobu mé nepřítomnosti přednastavený nemám a zřejmě to tak i zůstane, tak mi prosím odpusťte:)
Pořádně si celý týden, kdy budu pryč, užijte:)
.
.

Summer Tag 2015

10. července 2015 v 21:38 | Sárča |  TAGY
Hola amigos! :3
Tak jak užíváte prázdniny? :) V neděli jsem článek na Téma týdne nestihla přidat, přestože ho mám již napsaný v sešitě, ale zřejmě ho vydám, až koncem července..Proč?
Koncem příštího týdne odjíždím na tábor do Chorvatska, kde se chci věnovat jiným věcem, než internetu a nejsem si jistá, jestli nějaký článek přednastavím..:)
Každopádně.. OD 17.7. - 26.7. BUDE TENTO BLOG POZASTAVEN. Možná se tu nějaký článek objeví, ale obíhat stíhat nebudu:)
Ale do té doby budu chtít vydat slibovaný článek o Utuberingu, který už připravuji, ale dnes ho dokončit nestíhám:) Ale protože chci něco přidat, aby to tu nestálo, rozhodla jsem se, i když už je léto v plnén proudu, vydat tento Letní Tag..:3 Tak snad se bude líbit:)