Červen 2015

Happy Birthday to... #June + Info

30. června 2015 v 17:29 | Sárča |  Happy Birthday to...
Mám toho spoustu na srdci, ale protože již tradičně, celý půl rok(!!!,) poslední den v měsíci vychází právě tento článek, nebudu to měnit:)
Ano..zítra (1.7.) je to neuvěřitelný půl rok, co jsem tu s vámi! Jykoby to bylo včera, kdy mě trkl nápad na název blogu a já se na blog.cz úspěšně zaregistrovala:) Původně jsem to chtěla nějak zítra oslavit, ale spíše to nechám na pozdější dobu, neboť teď se mi v hlavě urodilo několik nápadů na články, které chci nějak zrealizovat:)
Další věc - Utubering.. V následujících pár dnech můžete očekávat článek týkající se právě tohoto tématu. Chci počkat, až se to trošku přežene, protože teď těch článků je hromada:) Prozatím to shrnu tak, že to byla poměrně vydařená akce a jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla jet:)
Uh, na co jsem ještě zapomněla?
Tento týden mě zaujalo i téma týdne, takže se pokusím něco smysluplnějšího vymyslet, neboť nějaký 'vážnější' článek už tu nějakou dobu také nebyl:)
To by byl plán na tenhle týden, v příštím týdnu se pak můžete těšit na něco ve stylu Something Like a Diary, kde se mmj dozvíte i termíny, kdy se na blog zcela určitě nedostanu, tak abyste o tom věděli:)
...
Toť asi k tomu infu vše:) Snad jen dodám, že moc, moc, moc děkuju všem, kteří pod minulý článek napsali názor na mě:) Moc si toho vážím, ne každý by na to měl odvahu:) Zatím musím říct, že každý se aspoň v něčem strefil, ale ty názory číst je opravdu zajímavé, někdy i překvapující:) Každopádně, pokud by chtěl někdo na mou osobu vyjádřit svůj názor, můžete TADY:) Budu jedině ráda:)
A teď již pojďme na oslavence, kteří své narozeniny oslavovali právě tento měsíc:)
---

Představa a kdo ve skutečnosti jsem?

24. června 2015 v 12:57 | Sárča |  Úvahy, články..
Tákže.. Jednou, kdysi dávno, jsem někde na internetu (respektive na nějakém blogu) viděla článek, kde se anonymní blogerka svých čtenářů ptala, jak si jí představují. A mě to zaujalo natolik, že jsem se rozhodla, zeptat se vás na to samé!:)
Tenhle článek jsem už měla dlouho v rozepsaných, tak proč bych ho neměla vydat zrovna teď?:)
Máme tu začátek prázdnin a já jsem si řekla, že bych si konečně mohla založit Instagram! Odkaz na něj bych vám sem možná taky hodila, ale než to udělám.. Zajímalo by mě několik věcí:) Snad nevadí:)
Protože s odkazem na Insta přijdou i fotky (zřejmě i mé osoby) a já bych tak vyšla z anonymity, neměl by později tento článek vůbec žádný význam:)
Na tento blog píšu něco kolem půl roku(!), takže věřím, že čtenáři, kteří zavítali na tento blog, o mně mají nějakou představu, jaká bych vlastně mohla být:)
Proto bych se chtěla zeptat.. Jak si mě vlastně představujete? Myslíte, že jsem nízká či vysoká, bruneta či blondýna.. A nebo naopak - jak si myslíte, že se chovám ve společnosti? Jsem extrovert či introvert? Mám kolem sebe hodně kamarádů nebo mám radši uzavřený kolektiv?
Nevím, jestli jde pochopit, kam tím mířím..:) Prostě by mě zajímal váš pohled na mou osobu, ať už ze stránky fyzické nebo toho, co je vevnitř:) Prostě taková charakteristika mého já:)
Vážně by mě to hodně zajímalo a byla bych vám moc vděčná, pokud byste se nějak vyjádřili. Nebojte, já vám hlavu neutrhnu, ať už napíšete cokoliv O:)
Někdy v budoucnu bych udělala i nějaké to vyhodnocení a srovnání, jak to ve skutečnosti je:)
Moc děkuji všem, kteří se zapojí:)

Omluva a takové ty kecy :/

21. června 2015 v 20:00 | Sárča |  All about blog
Ááááááááááá!
Já vím, já vím.. tři týdny jsem vůbec nic nepřidala, ani se sem nepřihlásila. Asi to nikoho moc nezajímá, ale vážně se vám moc moc moc omlouvám..!
Tohle období bylo strašně zvláštní, stalo se toho tolik.. Ani nevím, co všechno chci říct a co si zatím nechat pro sebe..:) Každopádně v co nejbližší době se pokusím sepsat Something like a diary, abyste měli aspoň trošku představu, co všechno se kolem mě odehrávalo..:)
Jednou z mnoha výmluv (kterou zde musím zmínit, protože se na ní vymlouvám vždy) je škola. Přes prázky si budu muset vymyslet něco nového:D Ale já to vážně nedávala:) Už tohle úterý dostáváme vysvědčení a pak hurá na prázky:) Takže tyhle 3 týdny byly fakt děsivý. Zachraňovala jsem, co se dalo a doufám, že to ve výsledku nedopadne tak moc tragicky:D "Doufám"..Spíš se za to modlím :D Však to asi většina znáte :D
Kolikrát jsem si ráno řekla: "Tak a dneska už ale vážně něco na ten blog napíšu.." Jak můžete vidět, nevyšlo mi to:/ Buďto jsem byla ponořená v učení, s kamarády venku nebo totálně bez energie.
Tohle (vlastně celý tento článek) berte spíš jako menší informačku!:)
Během večera mám v plánu oběhnout všechny mé Affs, doufám, že jste na mě nezanevřeli..:/ Cítím se vážně špatně, je mi to líto, ale zkusím vám to nějak vynahradit..:)!
Jen mě zajímá, budete někdo z vás příští sobotu na Utuberingu?:) Já pořád nevěděla, jestli mám jet nebo ne.. Nejdřív nebylo s kým, pak zas byl problém s dopravou.. No nakonec jsem byla dneska přesvědčena, takže bych se tam také měla objevit:)
A v neposlední řadě, pokud na mě máte nějaké dotazy (a já věřím, že máte:D), tak TADY :)
V nějakém blízkém článku taky napíšu něco málo o nadcházejících prázdninách, protože párkrát zřejmě nastane doba, kdy se sem vůbec nedostanu.. Akorát tentokrát vám o tom dám vědět dopředu! Vážně! O:)
JAK SE TĚŠÍTE NA PRÁZDNINY? CO O NICH MÁTE V PLÁNU? A JAKÉ BUDE VYSVĚDČENÍ? :o :D :)

U nějakého dalšího článku, který na sebe nenechá dlouho čekat..Ahoj:)