Something Like a Diary #6

13. května 2015 v 20:08 | Sárča |  Something like a diary
*Povzdech*
Nejraději bych si nafackovala, že jsem se nedonutila více než týden cokoliv napsat, nebo se na blog alespoň přihlásit.
Ale znáte takovýto, když vážně nemáte nejmenší motivaci? Poslední dobou nemám na nic energii. V neděli jsem se donutila, abych napsala článek na TT, protože téma mě poměrně zaujalo. Tak nějak jsem neměla co jiného přidat, takže se mi to celkem hodilo:)
Každopádně momentálně jsem zase zůstala nemocná doma a tak bylo aspoň trochu času, abych se to tu znovu pokusila aspoň trochu 'rozjet'.
Takže, pár informací tak nějak o všem..:
...
#1 Blog dostal novou podobu
Už se mi nějak nelíbilo, že když někdo přišel na můj blog, uviděl obrázek, který vítal jaro, když za měsíc tu budeme mít léto.
Tentokrát jsem zvolila vážně jednoduchý 'design' s jednou koláží a několika barvami. Uvidíme, jak dlouho to tady vydrží tentokrát:)


#2 Čas
Poslední dobou na mě padla hrozná únava, díky které nejsem schopna téměř nic dělat. Ze školy přicházím tak nějak divně vyčerpaná a přestože už teď vlastně týden ležím doma a spím, cítím se stále unavená, i když nemám proč. Snad se dám co nejdříve dokupy.
Za těch pár dní jsem si stihla připravit několik článků, které se budu snažit postupně vydávat, ke všemu mám i nějaké nové nápady, které hodlám v budoucnu realizovat. Snad se máte na co těšit!:)
Také se chci omluvit svým Affs, že jsem se k nim min. týden vůbec nedostala.. Pokusím se vám to co nejvíc vynahradit, protože mě mrzí, že mi uniklo tolik článků..:/

#3 MS v Hokeji 2015
Po výhře Litvínova jsem se těšila na pro Čechy jedno z nejdůležitějších období roku - Mistrovství světa v ledním hokeji.
"Byl první máj, první máj byl hokeje čas.."
Přesně takhle jsem letošní první máj brala. A vlastně tak beru každou první polovinu května, kdy se koná svátek tohoto sportu.
Musím se vám pochlubit.. 3.května jsme jeli s rodiči do Prahy do O2 atény, protože jsme měli 3 lístky na duel Kanada x Německo!
Asi všichni víte, jak to dopadlo a abych byla upřímná, Němců mi bylo líto. A to hodně, protože takový výprask si nezasloužili. Ale Kanada je vážně ve skvělé formě, Taylor Hall ten den dal svůj hattrick, po kterém vzduchem začali lítat čepice..:) Kanaďani ke konci už Němce 'šetřili', puk ze svého pásma vyhazovali, avšak neútočili..:) A jediná věc, u které se Němci ten den radovali, přišla v době, když Kanaďanům neuznali jeden gól.. Snažili se stále neztrácet naději, za což je docela obdivuji..:)
Jedna z mých fotek:) Hokejisté na rozbruslení před zápasem:)
Ale můžu vám říct, že ta atmoška byla úžasná!:) Ty lidi, ty emoce..:) Jako bonus bych brala, že jsem potkala Roberta Zárubu, dvojníka Dominika Simona (:D) ne, vážně mu byl podobnej, akorát menší a bez vousů a myslím, že i skupinku našich hokejistů. Takhle to zní divně, ale byl to strašný frmol..:) Seděla jsem a kolem nás si to prošli 4 týpci a když se jeden z nich otočil, hodně mi připomínal Jakuba Nakládala. Ale víte jak, řeknete si, proč by měli být zrovna oni takový malý kousek od vás, když můžou sedět někde ve VIP zóně..
Sedli si kousek od nás, když tu k nim po chvíli přišli nějací lidé. Oni se s úsměvem zvedli, řekli: "Jo, v pohodě. My si najdem něco jinýho," a odešli. Když to tak zpětně vidím, řekla bych, že to vážně byl Kuba Nakládal spolu s Honzou Kolářem, kteří se snažili najít nějaký flek na sezení.. Dobrý, ne? :D Sice mi je to teď už houby platný, ale domnívám se, že tak 5 metrů ode mě si to jen tak s úsměvem prošli právě oni..:)) Hezký pocit:)
Jediné, co mě mrzí, že jsme seděli v sektoru, do kterého Bob s Bobkem ani jednou nepřišli:/
---
Vážně jsem ráda, že naši postoupili do čtvrtfinále.. Kluky snad tyhle 4 výhry za sebou nakoply, Finsko je opravdu silný soupeř.. Prostě bych tu medaili našim klukům hodně přála (vlastně kdo ne, i když i tací se najdou..), hlavně i kvůli Jardovi, který kluky nenechal ve štychu a nakonec přijel:)
A pokud se s kariérou v nároďáku opravdu už nadobro rozloučí, je dobře, že to bude doma a bylo by hezké, aby se mu u toho houpala nějaká ta vzácná medaile na krku..:)

#4 Jidáš a poprsí Palládino?
Nepatří náhodou někdo z vás mezi ty, koho minulý týden zradil Jidáš?
Jestli patříte mezi maturující ročník, vážně vás lituji.. Viděla jsem ty bezradné tváře kamarádů, kteří se vystrojili do obleků a při odchodu ze zkušebních učeben téměř kolabovali.. Vážně má někdo zapotřebí takhle trápit již dost vystreslé studenty? To se zase někomu povedla věc..
Osobně jsem si již zmiňovaný didakťák projela očima a jak můj kamarád řekl, může být rád, že je na gymplu. Tohle muselo zmást každého, obzvlášťě pak, když byli tak moc vystresovaní.. Ach jo..
Znáte Smusu? I on s tímto měl problém a přidal toto video, které bych také ráda zveřejnila ↓
Když jsem ten večer zapnula fb, celá zeď byla zaspamovaná obrázky Jidáše, či dokonce písničkou od Lady GaGa - Judas.. Určitě jste většinu příspěvků také viděli, takže je tu všechny dávat nebudu..:)
Ona i ta matika 'nebyla' špatná.. To, že v jednom příkladu můžou vyjít dvě řešení a uznává se pouze jedno, taky není od věci.. Snad aspoň tohle nakonec uznají..
..........

#5 101 cílů
Pomalu, ale jistě začínám plnit některé úkoly, pár už se mi jich dokonce podařilo zaškrtnout. Také v blízké době plánuji nějaký článek plný aktualizací:)

#6 Hurricane Factory
-25.4.2015
Perfektní zážitek! 6 minut létání ve větru o rychlosti necelých 200 km/hod. Naučila jsem se vznášet, točit se a nakonec i pocit volného pádu, kdy jsme s instruktorkou vyletěly až nahoru a padly volně až dolů.. Rozhodně doporučuji, byl to skvělý dárek k šestnáctinám!:)
Jak jsme se shodly s ještě dvěma holkama, co tam také zrovna byly, ještě by to chtělo skočit padákem a je to kompletní..:D (jsem ráda, že nejsem jediný blázen O:) )
Né, to nejsem já :D Ale nemám moc kvalitních fotek, a tahle taky splňuje účel..:)

Ehm..Trošku delší článek.. Jako obvykle, ale já se tak nějak potřebovala asi vypsat..:)
Tenhle týden je toho ve škole strašně moc a protože chybím, jen co přijdu do školy, bude mě čekat peklo.. Jen dneska se psalo z 5 předmětů..:/ Každopádně příští týden je ústní část maturit a jak jsem tak koukala na rozvrh hodin, každý den jdeme do školy pouze na 5 hodin, z čehož téměř každá hodina je suplovaná! :) Aspoň něco pozitivního..! :)
Tak to by bylo asi vše..:) Pokud sledujete hokej, tak nezapomeňte zítra od 20:15 fandit našim, aby se kluci zase o trochu víc přiblížili té medaili..:)
:) ČEŠI DO TOHO!!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andey Andey | Web | 13. května 2015 v 20:56 | Reagovat

Brzy se uzdrav. :) Nový design je moc pěkný. Taky to znám, že se mi chce pořád spát. Určitě se z toho brzy dostaneš. :)Na MS se taky dívám. Na zápase Kanada × Německo ro muselo být skvělý. Zítra se určitě budu dívat. :D Hurricane Factory bych sem si taky chtěla vyzkoušet. :)

2 Christine Sunrise Christine Sunrise | Web | 14. května 2015 v 8:08 | Reagovat

Ano, ano :) Dostala jsem se do Británie, ale určitě bych to nezvládla bez bandy úžasných lidí z 'organizace', která studentům ve VB pomáhá - UNILINK. Nechci dělat nějakou reklamu nebo tak, ale přijde mi škoda, že o nich moc lidí neví a neví tak, že je vlastně docela snadné se do Anglie na školu dostat :)

K MS2015 - zatím je to super, jen mě strašně mrzí, že moc zápasů jsem neviděla, protože ani na ten hokej jsem si během svého svaťáku moc času neudělala. Každý den vstát před sedmou a do postele zase až po půlnoci. Že já blbec si zvolila děják... :D

3 KKcenka KKcenka | Web | 14. května 2015 v 11:00 | Reagovat

Já pocit bez energie znám úplně doslova.. Já vím, že někdy nebudu mít energii na články tak mám připravené "samovydávání". S tou školou tě úplně chápu :)

4 Lena Lena | E-mail | Web | 14. května 2015 v 13:41 | Reagovat

tento nový desing sa mi naozaj páči je taký jednoduchý ale pekný :-) to lietanie vo vetre sa mi naozaj páči musel to byť úžasný zážitok :-)

5 ►Kiwi◄ ►Kiwi◄ | Web | 14. května 2015 v 19:11 | Reagovat

A kdopak se to zase hlásí :D? Na začátek se chci omluvit, že jsem nebyla moc aktivní, teď už zase budu :) Nový desing se mi moc líbí :) To lítání ve větru muselo být skvělý :( Brzy se uzdrav :)

6 maredifragole maredifragole | E-mail | Web | 15. května 2015 v 14:41 | Reagovat

Tvůj nový design je opravdu krásný :)

7 Sandra Sandra | Web | 15. května 2015 v 21:49 | Reagovat

tak to dúfam,že sa čo najksôr vyliečiš!:)
design je krásny!:)
tak to ti závidím,že si videla na živo západ Kanada a Nemecko:)
a tá Kanada ma vážne prekvapila!:)
kamarátka vraví,že asi letia na nejakých dorgách alebo čo:D
ten projekt 101 cieľov vyzerá byť zaujímavý,teším sa na neho!:)
a Hurricane Factory vyzerá byť úžasné,ale u nás to je strašne drahé:/

8 Sárča Sárča | Web | 15. května 2015 v 22:41 | Reagovat

[1]: Děkuji, už se cítím o něco líp:)

[2]: Tak to moc děkuji za tip, určitě se na tuhle organizaci podívám:) Británie vždycky byla takový můj sen..:) A držím palce u maturity!:) Děják je hodně obsáhlý, ale ty to určitě zmákneš! :)

[5]: To vůbec nevadí:) Chápu, nedostatek času tíží snad každého..:) Děkuji:)

[7]: Tak ono se dalo čekat, že budou platit za favority tohohle mistrovství, ale už by si mohli dát oraz, alespoň zítra O:) :D
I to je možnost..:D

9 *Sofia* *Sofia* | Web | 16. května 2015 v 10:51 | Reagovat

Krásny design veľmi sa mi páči,skoro sa uzdrav :) Tiež trpím tou únavou,ale dúfam,že to už prejde,pretože mi to už lezie na nervy :D Tiež sa ospravedlnujem za svoju neaktivitu,ale nestíham sem chodiť :/

10 Jana Jana | Web | 16. května 2015 v 16:59 | Reagovat

U mě máš diplomek

11 Kateřina. Kateřina. | Web | 16. května 2015 v 19:01 | Reagovat

Tak to přeji brzké uzdravení :-)
Závidím, že jsi byla na hokeji. Měla jsem také v plánu jet, ale bohužel mi to nevyšlo ani časově ani finančně, takže jsem skončila opět u televize :-D
Znám to, když není motivace vůbec na nic. Ani to nemusí být motivací, ale jen kvůli tomu, že prostě dlouhodobě není čas. Také jsem měla takovou hloupou ''pauzu'' kvůli času, ale už se vracím zpět. :-)
Jinak tvůj blog prošel moc hezkou změnou, co se týče vzhledu. Co se týče článků, jsou stále na velmi kvalitní úrovni :-)

12 Brunettegirl Brunettegirl | Web | 17. května 2015 v 8:57 | Reagovat

Brzy se uzdrav:))
Poslední dobou jsem také strašně moc unavená a sama nevím z čeho. Takže to znám:/
Se máš že si byla na hokeji ti závidím:3:D a desing je moc pěkný:) Jak se říka: V jednoduchosti je krása:)

13 Kimmi♡ Kimmi♡ | Web | 17. května 2015 v 11:26 | Reagovat

Tyjo.. to se máš, já na hokej koukala jenom v televizi.. A za pauzu na blogu se neomlouvej.. chodila jsem teď do práce a taky vůbec neměla čas na blog.. a v jedenáct večer už se mi vůbec nechtělo.. Hurricane Factory bych taky ráda vyzkoušela.. Máš krásný nový vzhled!! A přeji ať se brzy uzdravíš :)

14 Jana Jana | Web | 17. května 2015 v 14:51 | Reagovat

Jsem ráda že se líbí v týdnu bude za se další bleskovka, kdyby ses chtěla zapojit dám vědět.

15 Allex Allex | 22. května 2015 v 20:24 | Reagovat

Brzy se uzdrav! Design je nádherný. :) Taky poslední dobou nemám čas.
MS v hokeji jsem si užila. Páni! To muselo být super se tam dostat :)) Já bych nemohla ani kdybych chtěla, jelikož jsem dostala berle :(
Jidáše jsem se několik dní na facebooku taky nezbavila. Ten obrázek jsem viděla :D
To je dobře, že už se Ti toho povedlo trochu splnit :) Hodně štěstí!
Vznášení.. muselo být báječné. Taky si to někdy musím zkusit :D :))

16 *Anne *Anne | E-mail | Web | 30. května 2015 v 15:42 | Reagovat

Ať ti je brzy lépe, myslím že každý potřebuje dobít baterky. Na hokeji jsem byla také a bylo to super :) Jidáše jsem též měla plnou zeď a radši to nebudu komentovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama