Květen 2015

Happy Birthday to... #May

31. května 2015 v 14:39 | Sárča |  Happy Birthday to...
Tenhle měsíc se toho odehrálo tolik - maturity, MS v hokeji.. a spousta narozeninových oslav:) Tak si již tradičně pojďme některé zmínit:)
...
1/5 -Jamie Dornan- 33let
3/5 -Jai Brooks- 20let
3/5 -Luke Brooks- 20let
4/5 -Ashley Rickards- 23let
8/5 -Matthew Davis- 37let
9/5 -Pierre Bouvier- 36let (Simple Plan)
13/5 -Robert Pattinson- 29let
13/5 -Candice Accola- 28let
13/5 -Debby Ryan- 22let
14/5 -Martin Garrix- 19let
...

101 cílů za 1001 dnů - 939 days to go

25. května 2015 v 19:36 | Sárča |  101 cílů za 1001 dnů
Máme tu další pondělí (-_-), přesněji 25. května, což mimojiné znamená, že dnes to jsou přesně 2 měsíce, kdy jsem začala plnit výzvu 101 cílů za 1001 dnů! A proto bych ráda shrnula, co se mi již za tak krátkou dobu podařilo splnit!:)
Do konce výzvy zbývá ještě 939 dní! Tak se ještě máme na co těšit!:)
Co se povedlo splnit?
18.Zalétat si ve vzdušném tunelu ✓
Poukaz do arény s tunelem jsem dostala ke svým šestnáctým narozeninám a vážně jsem si to skvěle užila:) Jeden z nejlepších zážitků:) I když jsem druhý den po absolvování nebyla schopna téměř chodit, rozhodně to stálo za to!:) Pokud někdy budete mít možnost, určitě jděte do toho:)
Btw, ne, to nejsem já:) Ale ta v těch červených botech je moje instruktorka:D:)

Otázky, které nemají správnou odpověď #5

17. května 2015 v 14:52 | Sárča |  TAGY
A máme tu již 5. jubilejní vydání Otázek! Těšili jste se tak, jako já? :D Zkusím to dneska pojmout v nějakým naprosto nevážným duchu, protože tak nějak mám potřebu odlehčit už tak dost vážnou atmosféru. Tak hurá do toho! :)
-------------------
1) Chtěla bys radši zažít párty s Neilem Patrickem Harrisem nebo s Charliem Sheenem?
Já bych byla radši, aby ta otázka zněla, zda chci pařit s Barneym nebo s Charliem.. Neil mi ve skutečnosti přijde jako kliďas, pravý opak Barneyho :D
Ale i když by to bylo hodně těžké rozhodování, vybrala bych si Neila (Barneyho), protože ten večer by byl LEGEN...počkej si na to...DÁRNÍ! LEGENDÁRNÍ! (Bože, já tu hlášku miluju! :D )
I když mám Charlieho ráda, jeho chování mi přijde až moc přehnané..

Something Like a Diary #6

13. května 2015 v 20:08 | Sárča |  Something like a diary
*Povzdech*
Nejraději bych si nafackovala, že jsem se nedonutila více než týden cokoliv napsat, nebo se na blog alespoň přihlásit.
Ale znáte takovýto, když vážně nemáte nejmenší motivaci? Poslední dobou nemám na nic energii. V neděli jsem se donutila, abych napsala článek na TT, protože téma mě poměrně zaujalo. Tak nějak jsem neměla co jiného přidat, takže se mi to celkem hodilo:)
Každopádně momentálně jsem zase zůstala nemocná doma a tak bylo aspoň trochu času, abych se to tu znovu pokusila aspoň trochu 'rozjet'.
Takže, pár informací tak nějak o všem..:
...
#1 Blog dostal novou podobu
Už se mi nějak nelíbilo, že když někdo přišel na můj blog, uviděl obrázek, který vítal jaro, když za měsíc tu budeme mít léto.
Tentokrát jsem zvolila vážně jednoduchý 'design' s jednou koláží a několika barvami. Uvidíme, jak dlouho to tady vydrží tentokrát:)

Člověk na baterky, aneb dnešní doba

10. května 2015 v 14:41 | Sárča |  Téma týdne
Dnešní doba je poněkud zvláštní. Ze všech směrů je možno slyšet, že to nejdůležitější, co máme, je zdraví a proto bychom si ho měli cenit víc, než čehokoli jiného.
Jenže pak nastává jistá situace, kvůli které jsme nuceni naše zdraví odsunout na spodnější příčku. Hází se na nás velká zodpovědnost, jakékoliv pochybení je fatální chybou a stres nás začíná ovládat. Ale proč tomu tak je?
Je mi 16 let a mám pocit, že svět kolem mě se začíná den ode dne zrychlovat, dny utíkají rychlejším tempem, než kdykoliv předtím a data začínají splývat dohromady. Je květen a já vůbec nevím, jak jsme se k němu tak rychle dostali. Vždyť před chvílí jsem stála s prskavkou na zahradě a vítala nový rok. Vždyť nedávno jsem tancovala s kamarády na plese. Vždyť 'včera' jsem se radovala z první rozkvetlé kytky, kterou jsem letos zahlédla. Tato doba se zrychluje a má to také vliv na tzv. lidské baterky.