Den dvacátý čtvrtý- Co mě zaujme?:)

2. února 2015 v 17:59 | Sárča |  30 Day Challenge
Protože mě na zítra čeká hodně učení, dneska to bude jen kratší článek:) Pokud zbyde čas, ještě by se tu možná mohlo něco v průběhu večera objevit, pokud ne, zítra je taky den:) Jinak se můžete v průběhu několika málo dní těšit na něco 'spešl' za tu úžasnou překonanou tisícovku:))
A jak se dneska máte?:) Já unaveně a někdo na mě zřejmě něco prsknul, tak se modlím, abych nebyla nemocná:/ (Prosím, ať mě někdo vyslyší. Ať se ředitel nad námi smiluje a pustí nás domů, abychom to mohli všichni vyležet!!) Místo toho dneka každý učitel řekl "není vás tu nějak málo?" To jako vážně?:D Po celý republice je vyhlášena chřipková epidemie, většina lidí je nemocných doma, zbytek pokašlává ve škole a oni se ještě tak hloupě ptají..Nemáme to lehké..:(:D

24. Co tě jako první nejvíce upoutá na klukovi?
Oči. Bezpochybně oči!:) Když jdu po ulici a naproti mně jde nějaký kluk, který nevypadá marně, tak pokud je v dostatečné vzdálenosti, sjedu si ho celého:D V dostatečné blízkosti přecházím na přímý oční kontakt. Ne nadarmo se říká, že oči jsou okna do duše:) A jak říká jeden náš profesor, když se člověku zadíváte do očí, musíte tam 'NĚCO' vidět:)
Pokud dotyčný projde očním testem, koukám na úsměv:) Když se kluk usmívá, srší z něj dobrá nálada, kterou se snažím vyhledávat, jak jen to jde:) Proto se na mě usmějte pomocí očí i rtů a máte zaručeno, že upoutáte mou pozornost:D Pokud mě však váš pohled neosloví, přecházím rovnou k bodu 3.


Výjimku samozřejmě tvoří jakákoliv extravagantnost. Když máte účes alá Pat Crycheer, určitě si vás všimnu, ale povětšinou ne v tom pozitivním ohledu:) Nevím proč se tenhle hit tak moc rozmohl, ale já ho vážně v oblibě nemám:)
Třetí bod pak tvoří boty...Ano, jsem neskutečný 'botofil':D Boty miluji, doma jich mám poměrně dost a kolikrát strávím delší dobu rozhodováním, co si vzít za boty, než za oblečení:) To samé platí v obchodě..:) Jsem schopna si několik desítek minut zkoušet jedny boty pořád dokola, abych se přesvědčila, nejen, že jsou hezké, ale že mi i jsou a hledáním, jestli se v obchodě nevyskytují nějaké lepší:D Na tohle jsem náročná:D
Účes. Samozřejmě, že toho si všimnu hned v tom skenování ještě před očním kontaktem, ale pořádně se na něj zaměřím až po botách, někdy dokonce i před botami. Boty a účes se dělí o stejnou příčku:D Vím, každý má něco, já mám boty. (a čokoládu, ale to utíkám od tématu:D)
Tohle však platí v případě, že mám 'dost' času si tu osobu prohlédnout zepředu..:x Nebudeme si zde něco nalhávat..Pokud jde nějaký kluk předemnou, pohled mi sjede na zadek..O:) Ale s kluky si nemáme co vyčítat, oni na nás také mají oblíbené části..;) S kamarádkami máme některé kluky rozdělené i do skupin, ale o tom bych radši pomlčela O:) Ale na základě zadků se samozřejmě nerozhoduji:D (Bože, to zní hodně divně)
Celkově mi o vzhled až tolik nejde, ale zase vám nebudu lhát, že vzhled pro mě není důležitý:) Sice si na někoho takhle můžu udělat názor, ale když mám pak možnost dotyčného poznat osobně blíž, jsem ochotna svůj názor změnit. Ať už k lepšímu nebo k horšímu..:)
Tenhle článek byl mířený spíše k vzhledu:) Osobnost je pro mě však vždy rozhodující:)
Jak zaujmout chováním se můžete dočíst TADY:)
A pokud na mě máte nějaké otázky, tak TADY:)
Proč já si vždycky nalhávám, že to bude kratší článek a pak tu píšu takové eseje?:x
Každopádně já si jdu něco zakousnout a pak hurá na učení němčiny a psychologie.. To bude zábavný večer..:)
A jaké věci si na klukovi/holce všimnete vy?:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciferka Luciferka | Web | 2. února 2015 v 18:21 | Reagovat

Na tom úvodu s těmi učiteli máš pravdu:D Prej my máme psát a teďka učitelka: ,,Není vás nějak málo?'' (my si přitom v duchu říkáme, že když nás je tak málo, tak ať sakra nepíšem:X), co myslíš že udělala? Rozdala papíry-.-:D
Já většinou nejdřív koukám na vlasy, protože v naší škole je jenom málo originálních kluků:) Všichni nosí účesy (jak ty říkáš) alá Pat Crycheer nebo prostě nosí 'helmu na hlavě':D Takže proto koukám na vlasy:) No, potom to je asi stejný jako u tebe, až na ty boty:X:D Ikdyž taky občas 'zčíhnu' jaký mají boty:D

2 Allex Allex | E-mail | Web | 2. února 2015 v 18:34 | Reagovat

Já už s nemocí zápasím doma. :( Ale jinak s tebou celkem souhlasím. :)

3 Lena Lena | E-mail | Web | 2. února 2015 v 19:14 | Reagovat

aj mňa najprv zaujmú oči a potom úsmev :) ale vzhľad nie je dôležitý to je pravda ale zasa na druhú stranu keby nás ten človek ničím neupútal tak by sme ho nejako nevnímali skrátka by nám neprišiel ničím zaujímavý :)

4 Nikol Nikol | Web | 2. února 2015 v 20:44 | Reagovat

Je to zvláštní, ale mám přesně stejný postup, jako ty :D

5 *Anne *Anne | E-mail | Web | 3. února 2015 v 13:07 | Reagovat

Učitelé jsou se svýma otázkama stále trapnější :D Né nejsme nemocní,jen rádi kašleme a smrkáme -_- :D
S klukama to máme stejné. Prvně ho sjedu celého a když mě osloví koukám na oči,dokážou toho říct opravdu hodně. Vím to z vlastní zkušenosti, oči jsou lepší než slova v mnoha případech. A zadek je bonus :3 :DD zvlášť když ho má v calvin klein trenkách,oh my goodness :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama