Den první- Náhodné písně

6. ledna 2015 v 22:52 | Sárča |  30 Day Challenge
Omlouvám se, že jsem během včerejšího dne nic nepřidala, ale ve škole jsme měli dnes i včera volno (miluji ředitelská volna:D) a já se sem vůbec nedostala. Z důvodu, že nyní začíná období zkoušek, které potrvá až do konce ledna, nestíhám téměř nic. Včera i dnes jsem si řekla, že si předpřipravím nějaké články, které bych sem postupně přidávala, avšak jsem radši oba dva dny strávila venku a nad učením, kterého je momentálně požehnaně..:( No nevadí, tímhle Vás nechci zatěžovat. Chci se dostat k tomu, že nevím, jak moc by se mi dařilo každý den vymýšlet nějakou tu úvahu, proto jsem si řekla, že bych mohla udělat 'třicetidenní výzvu", abyste se také o mně něco málo dozvěděli:) (Proto jsem byla i docela ráda, že většina lidí v anketě hlasovala pro několikadenní výzvu, někdy v budoucnu ale plánuji i tagy a tak podobně).
A jak to bude probíhat? Mám tady seznam třiceti 'úkolů',které budu postupně den po dni plnit. Z dlouhého přemýšlení, jaký seznam konkrétně vybrat, jsem se rozhodla právě pro tento.
Takže se můžete 'těšit' na každodenní úkol a do toho samozřejmě články, které se budu snažit ve svém volném čase psát.
To je k úvodu asi vše..:) Tak jdeme na to!:)

1) Zvol možnost 'náhodně přehrát' píseň. Napiš prvních 10 písní, co se ti přehraje a to, co si o nich myslíš.
Jonathan Clay-Heart on fire
-Jedna z mých srdcovek, u které se vždy zasním. Jsou v ní zachyceny pocity, kterými si projde každý, včetně mne:) Pravdivá písnička, pro všechny zamilované, ať už šťastně nebo ne..:x
-Zajímavost:Kdo by nevěděl, písnička je z filmu LoL:)

Avril Lavigne-I'm with you
-
Další z pomalejších písniček, u které musím ocenit jak text, tak dokonale procítěný hlas Avril. Vždy když ji slyším, slzy se valí do očí, podvědomě pro mne hodně znamená, neboť je v ní spousta nevyslyšených pocitů. Snažíme se někoho poznat, přestože on o to nejeví zájem a utápíme se kvůli tomu ve smutku a stále věříme..

•Linkin Park-Numb
-Jak jsem se již někde možná zmínila, loňský začátek roku nebyl zrovna nejlepší (aspoň pro mne ne) a tahle písnička mi v mnoha ohledech pomohla a postavila mě zpátky na nohy, když mi bylo opravdu špatně, což platí stále! Mohu říct, že tohle je vskutku moje nejoblíbenější písnička! ♥

Miley Cyrus-Wrecking ball
-Dobře, přiznejme si, že mnoho lidí klip i celou Miley odsuzuje, ale musí se jí nechat, že hlas má dokonalý! Upřímně si myslím, že někdy to již opravdu přežene, ale nijak to neřeším a stále si některé její písničky ráda pustím..:) Wrecking ball není výjimkou, překrásná píseň, která se u mne umístila na předních příčkách:)

The Rasmus-In The Shadows
-Tuhle písničku si ráda poslechnu hlavně z toho důvodu, že si ji pamatuji již z dětství (výhoda starších sourozců, kteří mají dobrý vkus:D ), takže když jsem ji po x letech objevila, byla jsem opravdu šťastný človíček:D Zase úplně jinak pojatá písnička, oproti těm současným..:)

•Enrique Iglesias-Hero
-Tato písnička spolu se 'Somebody's me' (obě od E.I.) jsou od tohoto umělce mé nejoblíbenější, neboť je do nich vložena spousta pocitů. Při první poslechu písničky 'Hero' jsem se téměř rozplakala, tehdy jsem k ní četla jakousi ff a dohromady to bylo opravdu dojemné. Od té doby jsem vlastně Enriqua začala poslouchat:)

James Arthur-Impossible
-Dlouhou dobu patřila mezi mé favority. Patří k těm písničkám, které si přehrajete milionkrát za den a posloucháte je tak dlouho, až se vám zprotiví...Ale skvělý cover skvělého hitu:)

•The Pretty Reckless-Kill Me
-Teď se na chvíli odtrhneme od ploužáků a zamíříme k rockové hitovce, kterou jsem objevila poměrně nedávno, ale z nějakého důvodu se mi přeci jen líbí:) není to úplně styl, který bych poslouchala, ale tato skupina mě poměrně zaujala..:)

A blížíme se do finále. Devátou písničkou náhodného přehrávače je.....chvilka napětí...
Avril Lavigne-Wish You Were Here
Tohle asi ani moc nepotřebuje vysvětlovat, vše je obsaženo v názvu písničky. Každému někdo chybí, každý si přeje, aby byl někdo s ním..:)

•Máme tu finále...A poslední písnička je...:
Simple Plan-Welcome To My Life
Každý má někdy stav, kdy se cítí nepotřebně a na dně. O tomhle je tato písnička, u které si člověk uvědomí, že na to v tom světě není sám..:)

Tak..To bylo 10 písniček, které mi náhodně vyskočily. Nezdá se to, ale tento článek mi zabral téměř hodinu. Ale nevadí, jsem ráda, že jsem se do toho dokopala..:) Takže, já se jdu učit a všem mým čtenářům přeji příjemný zbytek dne:) U zítřejšího pokračování výzvy ahoj..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jolča Jolča | 14. ledna 2015 v 17:22 | Reagovat

Avril je nej :) Má dokonalý hlas. Nejraději mám písničky What the hell, Smile, Here's to never growing up a to je asi vše :) Pak je super taky Alice a Girlfriend :)

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 18. ledna 2015 v 17:01 | Reagovat

Welcome To My Life, Kill Me, In The Shadows, I'im With You a Numb mám moc ráda :) Pěkný výběr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama